AD KICKBOXING’de eğitimler, grup dersleri, özel dersler ve özel grup dersleri  olmak üzere üç farklı şekilde yapılmaktadır.

Grup Dersleri

Haftanın belli gün ve saatlerinde yapılmaktadır. Eğitim yapılan salonun büyüklüğüne ve ekipmanların yeterliliğine bağlı olarak üye sayısı değişir. Grup derslerinde genelde farklı seviyelerden (Başlangıç, orta ve ileri seviye gibi) üyelerimiz olmasını nedeniyle eğitim verimliliğini ve kalitesini koruma açısından başlangıç seviyesinde yeni üyeleri belirli aralıklarla grup olarak alınmaktadır.

Başlangıç seviyesindeki gruba dahil olmak isteyen üyelerin, başlangıç seviyesine gelmek için temel teknik içeren bir veya seviyeye bağlı olarak daha fazla özel ders alarak adapte olması veya ilk üye alım tarihine kadar beklemesi gerekmektedir.

Seviye Grupları

 • Salı 21:00 – 22:00
 • Perşembe 21:00 – 22:00
 • Pazartesi 20:45 – 22:00
 • Çarşamba 20:45 – 22:00
 • Cuma 20:00 – 22:00
 • Cumartesi 18:00
 • Pazar 18:00
  *Birinci seviyeyi bitiren öğrenciler katılabilir.
  * Eğitim programları desteği verilir.

Yer açılması durumunda yılda iki veya üç kez yeni başlangıç seviyesi üye alıyoruz.
En yakın üye alım tarihi için bizimle iletişim sayfasından bağlantıya geçebilirsiniz.

Özel Dersler

Birebir veya birden fazla kişiyle, sizin ve eğitmenlerimizin uygun olduğu saatlerde yapılır. Ön görüşmeden sonra sizin amaçlarınıza, fiziksel farklılıklarınıza uygun bir program hazırlanarak çalışmalara başlanır. Düzenli olarak ölçme ve değerlendirmelerle hedeflerinize ulaşma rotası kontrol altına alınır. Bunun için 4 – 6 haftada bir vücut kitle analizleri ve ihtiyaca bağlı olarak video analizleri yapılır. Duruma göre programlar geliştirilip kişiye veya gruba en verimli hale getirilir. Genelde birebir yapılmakla birlikte birkaç kişi bir araya gelip maliyeti paylaşarak özel ders hizmetimizden yararlanmaktadır.  Genelde aşağıdaki nedenlerle özel dersler almaktadır:

 • Kısa sürede daha verimli çalışmalar yapma
 • Bireysel bir farklılığa uygun eğitim alma (rahatsızlık, sakatlık)
 • Kilo verme, sıkılaşma ve savunma gibi özel bir amaca yönelik programla çalışma
 • Genelde akşam saatlerinde yapılan derslere katılamama,
 • Grup derslerinde dersleri kaçırınca geri kalınan seviye grubunu yakalama
 • Grupla çalışmak yerine bireysel çalışmayı tercih etme

Özel derslerle ilgili daha fazla bilgi almak için özel ders sayfamızı buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Özel Gruplar

Belli bir nedenle ve amaçla bir araya gelen kapalı gruplardır. Belli sayıyla çalışmalara başlanır ve yeni kişiler alınmaz. Belli bir programla çalışılır. Herkes aynı seviyede olduğundan çalışmalarda maksimum oranda yararlar sağlanır. Grup kurulma amacı müsabakalara katılmak olabileceği gibi sadece kardiyo ağırlıklı çalışmalarla kilo vermek veya self defence da olabilir. Bazen belli bir iş yerinde çalışanlar da uygun saatlerinde birlikte eğitim alabilmek için grup oluşturabilirler.

Üye Alım Sürecimiz

Sistemimize ön görüşmelerle öğrenci alınmaktadır. Görüşme için randevu alan başvuru sahiplerine bir anket ve bilgi formu doldurulur. Sistemimiz ve zamanlamalar hakkında bilgi verilir. Yağ ölçümü ve vücut analizi (Yağ, sıvı, kas oranı, bazal metabolizma hızı, vücut kitle indeksi vs)  yapılmaktadır. Görüşme detaylarına göre adayın önceliklerinin ve amaçları belirlenir. Program içeriği ve zamanlama belirlendikten sonra çalışmalara başlanır.

Alabileceğiniz Eğitimler