Verdiğimiz tüm online eğitimlere katılmak için buraya tıklayabilirsiniz. ONLINE EĞİTİM paketlerimiz hakkında detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bu zamana kadar videolarımızı izleyerek, beğenerek, paylaşarak ve hatta “Hocam daha çok video çekin, izlenme sayılarınıza takılmayın, kaliteli içerikleriniz var” yorumlarınızla  bizi motive ettiniz, destek verdiniz. Bu sayede yaklaşık 5 yıldır 250’yi aşkın video ürettik. Sizlere çok teşekkür ediyoruz, sizlerin verdiği bu güçle yeni videolar üretmeye devam edeceğiz.

Biliyorsunuz ki popüler içerik üretmeyen bizimki gibi küçük ölçekli eğitim kanalları çok büyük kitlelere ulaşamıyor. Reklam almak, sponsor bulmak da pek mümkün olmuyor. Ayrıca biz de içimize sinmeyen sponsorluk tekliflerine hiç bir zaman sıcak bakmadık. Önceliğimiz her zaman için özgün ve kaliteli içerikler üretmek oldu. Bunun için sadece bireysel kaynaklarımızı kullandık.

Bir yandan kafamızda eğitim paketleri hazırlamak ve online ders formatında adım adım içerikleri sizlere sunmak hep vardı ancak zaman ve kaynaklarımız kısıtlı olduğu için çok uzun zaman bunu hayata geçiremedik. Ancak Youtube “katıl” butonuyla bize bunu projeyi hayata geçirebilmemiz için bir imkan sundu.

KATIL butonu nedir?

Artık Youtube’ta “Abone Ol” butonunun yanında bir de “KATIL” butonu olacak. Siz bu katıl butonuna tıklayıp içeriklerini beğendiğiniz, takip ettiğiniz ve destek olmak istediğiniz kanallara aylık belli bir miktarda katkıda bulunabileceksiniz. Biz de herkesin ulaşabilmesi ve hayatına hareket katabilmesi için uygun bütçeli seçenekler sunduk.

1️⃣Destek Ol Bu seçenekle kanala ve Hayatına Hareket Kat projelerine aylık 5 TL gibi bir üyelikle destek olabilirsiniz. Ayrıca canlı yayınlara katılıp sorularınıza doğrudan cevap alabilir, üyelere özel yapılan yayınlara ulaşabilirsiniz.

2️⃣Evde Spor Yap Evde yapabileceğiniz kondisyon, kardiyo, stretching, denge ve kas gelişimi programları yayınlıyoruz. Bu antrenmanlar başlangıç seviyesiyle başlayıp ileri seviye kadar devam edecektir. Daha verimi olması için ekipmanlı ve ekipmansız ayrı programlar hazırladık. Kullanacağınız ekipmanlar rahat ulaşabileceğiniz atlama ipi, dambıll, lastik gibi hem ucuz hem de evde çalışmaya uygun olacaktır. Paket Ücreti 10 TL

3️⃣Eğitim Al Sıfırdan başlayarak yayınlayacağımız eğitim setlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca “Eğitim Al” paketini alanlar “Destek Ol”  ve “Evde Spor Yap” paketinlerinden de yararlanabilirler. Paket Ücreti 15 TL
İlk eğitim setimiz Online Kick Boks Dersleri olarak yayınlacaktır. İlk yayınlar:

4️⃣Eğitmenler +  Eğitmen eğitimleri, kaynak paylaşımı, aylık video veya bire bir görüşme gibi seçeneklerle hazırladığımız bu paketin ücreti 200 TLdir.

Katıl butonuyla elde edilen gelirin vergiler dışında kalan oranın %70’i kanala kalacak ve daha iyi projeler için kullanılacaktır.

Her bir desteğinizi harekete dönüştürmeye ve hayatımıza ve hayatınıza hareket katmaya devam edeceğiz.
Katkılarınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

Kanala katılarak destek olmak veya eğitim paketlerinden yararlanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Aşağıdaki yazılara da göz atmak isteyebilirsiniz.

Hayatınıza hareket katın.

Bu içeriğin videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz: